S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

İnternet paketlerimizin tamamı limitsizdir. Tüm paketlerde adil kullanım noktası yoktur.

İnternet erişimini kablosuz olarak sunduğumuz için ilk yatırım maliyetlerimiz diğer firmalara göre az,bu avantajı tarifelerimize yansıtarak en ucuz fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Tarifeki fiyat dışında herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.

İnternet hizmetimiz kablosuz olarak sunulduğundan telefon hattı gerekli değildir.

Abone 1 (bir) yıl içerisinde en az 1 en fazla 6 ay süreyle hizmetini durdurabilir. Hizmetini dondurduğu süre içerisinde fatura oluşmayacaktır.Bilgi verilmediği sürece fatura oluşmaya devam eder.

İlk abonelik ve kurulum sırasında kullanılan sinyal alıcı cihaz ve meteryaller Saknet bilişim telekomünikasyon a aittir . Abonelik iptal edildiğinde ya da Saknet bilişim hizmeti sonlandırdığında Abone tüm sinyal alıcı cihazları eksiksiz ve çalışır halde geri iade edeceğini taahhüt eder . Aksi takdirde cihaz bedeli Aboneden tahsil edilecektir. Abonelik iptal edildiğinde Aboneden alınan depozito ücreti cihaz teslim alındıktan sonra iade edilir . Depozito ücreti alınmayan Aboneler iade talep edemezler. Abonenin eğer ödenmemiş faturası bulunuyorsa depozito ücretinden düşürecektir. Bunun dışında Aboneler hizmet iptal edildikten sonra herhangi bir ücret talep edemeyecektir.

Abone her yıl sözlü yada yazılı bilgi vermek suretiyle en az bir ay en fazla 6 ay olmak üzere hizmetini dondurma hakkına sahiptir. Bu süre içerisinde herhangi bir fatura ödemeyecektir. Bunun dışında SAKNET BİLİŞİM’e haber vermediği durumlarda fatura oluşmaya devam eder. 90 Gün süre ile bilgi verilmeden fatura ödenmez ise abonelik iptal edilmiş sayılır. Bu durumda herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Kablosuz internet dağıtımının birçok bireysel kişi ve firma tarafından lisans alınmadan illegal olarak yapıldığı görülmektedir. İnternet erişimi hizmeti alacağınız firmaların yetki belgesini sorgulayın ve suça ortak olmayın. Bilgi Teknolojileri Kurumunun listesinde yer almayan firmaların sunacağı internet erişimi güvenli ve yasal değildir.

Kurmuş olduğumuz Yeni nesil gelişen Air Fiber teknolojisinde internet altyapısına gerek yoktur.