Gizlilik Sözleşmesi

Saknet Bilişim Telekomünikasyon San.Tic. Ltd. Şti.GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Saknet Bilişim Telekomünikasyon San.Tic. Ltd. Şti. müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş,tc no, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.
Saknet Bilişim Telekomünikasyon San.Tic. Ltd. Şti. sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Saknet Bilişim Telekomünikasyon San.Tic. Ltd. Şti. bünyesinde kullanılmaktadır. Saknet Bilişim Telekomünikasyon San.Tic. Ltd. Şti. üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
Saknet Bilişim Telekomünikasyon San.Tic. Ltd. Şti. e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler Saknet Bilişim Telekomünikasyon San.Tic. Ltd. Şti. müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Saknet Bilişim Telekomünikasyon San.Tic. Ltd. Şti. iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Saknet Bilişim Telekomünikasyon San.Tic. Ltd. Şti. veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.wifi54.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
Ayrıca www.wifi54.com.tr’de ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.
Her türlü sorunuz için; müşteri hizmetleri formumuzu doldurarak veya 0264 777 2454 numaralı müşteri danışma hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.
WİFİ54
Saknet Bilişim Telekomünikasyon San.Tic. Ltd. Şti. SAKARYA